שינויים בהרגלי הצריכה: איך מפרמטים את התוכן בעידן בו לגולשים אין סבלנות?

ליזי מורדר כהן

מצד אחד אתרי התוכן הגדולים רוצים להשאר חדשותיים, מעודכנים ומעמיקים, מצד שני האצבע של הגולשים קלה על הקליק והמידע מתקבל בעיקר מגלילת פידים רציפה ברשתות החברתיות.
איך מצליחים להשאיר את הגולשים מעודכנים אבל לתת להם את המידע באופן קצר, מהיר וחדשני? מהו תהליך האבולוציה שאנחנו עברנו ב mako ביצירת פורמטי תוכן חדשים שנשענים על מינימום טקסט ודגש על ויזואל? איך מוצאים את האיזון בין אמלוק לקליק בייטס? ואיך לוקחים מוצר טרנדי כמו הסטוריז ומשנים לו את המהות כך שיתאים לתוכן שאינו תוכן גולשים?

אודות המרצה:

התחלתי בעולם הדיגיטל בשנת 2000 כשעוד היינו מתחברים לאינטרנט ושומעים צליל חיוג. עזבתי את העולם הזה לטובת האהבה הכי גדולה שלי כמפיקה של פרויקטים מוזיקליים וכתיבת תוכן. וחזרתי לדיגיטל לפני 12 שנים וזכיתי להיות ממקימי אתר מאקו.
בשנים האחרונות אני מנהלת מוצרים דיגיטילים של מאקו. ולאחרונה מתעסקת בעיקר בשינויים בהרגלי הצריכה של היוזרים בקריאת כתבות בעידן של אמל"ק וויזואל. המוצר הגדול האחרון שלי היה "מאקו סטוריז" שם ניסינו להתאים את הטרנד האחרון שנשען על תוכן גולשים לפאבלישר. היום מובילה צוות Growth ומנסה לפצח איך להפוך את כל ההחלטות שלנו כמונעות מדאטה ולא מאינטואציה.

יצירת קשר עם המרצה:

lizi.cohen@mako.co.il

LinkedIn - Lizi Morder Cohen