מסיבת הקיץ הגדולה 2015

יום ג' 23.7.2015 | LivePerson, רעננה

חווית משתמש עבור כל אחד בכל מקום

נשות קבוצת ה UX/UI של LivePerson

 

חשבתן ש LivePerson זה רק צאט? בואו לשמוע על הפלטפורמה החדשה שלנו, על חדשנות, אתגרים, ועל הקסם שקורה כשקבוצה קטנה מצליחה להניע תהליכים גדולים.


קבוצת ה ux/ui ב- LivePerson שוברת את הסטטיסטיקה של עולם ההייטק עם צוות שמורכב מ-80% נשים (סה״כ 10 חברי צוות הכולל מעצבים ומאפיינים). חברת לייבפרסון מונה כ- 1000 איש ברחבי העולם מתוכם כ- 400 עובדים במרכז הפיתוח בארץ.

איך (ה)עברתי טסט לרכב - כל הסודות

אביטל זיק

כולנו למדנו איך לעשות מבחני שמישות. אבל איך עושים אותם בתוך רכב? ועוד חשמלי? בהרצאה זו אציג את בדיקות השמישות שערכנו לממשק השליטה ולעמדות ההטענה של רכבי Betterplace. אדבר על האתגרים המקצועיים של פרויקט ייחודי שכזה ואתן טיפים להצלחה במבחני שמישות דומים.


אביטל זיק הנה מאפיינת ממשק משתמש ב Aman UI & Design ובעלת למעלה מעשר שנות ניסיון באפיון למגוון רחב של תחומים כגון: מערכות מורכבות לתעשייה, עיצוב לסביבות רפואיות ואתרים כמו אתר עיריית ת"א החדש שבדרך. אביטל החלה את דרכה במסלול בבצלאל והנה בוגרת תואר שני Ms.C בטכניון.

לי זה לא יקרה (שוב) - איך הפכתי כישלון מקצועי לחוזקה הגדולה שלי

אנה אקסנוב

אנחנו מניחות שחווית משתמש היא צורך אסטרטגי לכל ארגון. אך מה קורה כשלעסק ישנן מטרות אחרות לחלוטין? האם תמיד נכון לקדם ולדחוף את חוויית המשתמש בכל מחיר? בהרצאה אדון בכשלון מקצועי שלי בקידום חוויית המשתמש בארגון, מה למדתי ממנו ומה אפשר לעשות כדי שזה לא יקרה לכן.
אנה אקסנוב הנה בוגרת תואר ראשון בתקשורת חזותית וחינוך בויצ"ו חיפה. לאחר מספר שנים כאנליסטית בפרויקט ממשלתי חדשני, החלה אנה לקדם את נושא חווית המשתמש בתוך הארגון ובמקביל פתחה עסק עצמאי ליעוץ בתחום. כיום אנה שוקדת על תואר שני בניהול עיצוב בבצלאל ועובדת כמאפיינת חווית משתמש בחברת Trax.

UX מעבר למסך: איך עזרנו לילדים עם הפרעות קשב וריכוז להגיע לבית ספר בזמן

אילת גל-עוז

 

לכולנו קשה לפעמים להתעורר או לצאת מהבית בזמן. לילדים עם הפרעות קשב וריכוז זה קשה במיוחד בשל כישוריי תכנון וניהול זמן לקויים. האם טכנולוגיה יכולה לסייע? איך מתאימים אותה לצרכים הייחודיים של קהל היעד? ההרצאה תתאר את תהליך האפיון של ממשק חדשני ברוח ה- Internet of things, שנועד לשפר את התארגנות הבוקר. נלמד איך לתרגם ממצאים ממחקר משתמשים לעקרונות עיצוב, ואיך לתקשר עם המשתמשים כשאין מסך.


אילת גל-עוז היא מנהלת המחקר של המעבדה לחדשנות במדיה במרכז הבינתחומי הרצליה. היא פסיכולוגית בהכשרתה, ועוסקת במחקר משתמשים ובשילוב ידע פסיכולוגי במוצרים טכנולוגיים. היא מנחה סטודנטים לתואר ראשון, מפרסמת מאמרים בכתבי עת מקצועיים, ומציגה בכנסים בארץ ובעולם.

גלגולו של דו"ח: מעמק הסיליקון ועד רחוב סומסום

ד"ר שולי גילוץ

שמישות ממשקים לילדים: כיום מדברים על הגבלת זמן אייפדים, אך כיצד התחום הזה התחיל? ומה הקשיים הייחודיים לו? שולי תחלוק מניסיונה בתחום ה UX של ילדים דרך סיפור על דו"ח שהתחיל בעמק הסיליקון והגיע עד רחוב סומסום.


ד"ר שולי גילוץ מתמחה במחקר, הערכה, ועיצוב של סביבות דיגיטליות לילדים, ובעלת נסיון של כ-15 שנה בתחום ממשק אדם-מחשב (HCI). שולי בעלת נסיון גם בתחום האקדמאי וגם בתעשיה, בעיצוב, ניהול, הפקה, ומחקר של מגוון סביבות חווית משתמש (UX). כיום ד"ר גילוץ חוקרת במעבדת למידה טכנולוגית, בבית הספר לחינוך באוניברסיטת תל-אביב, ומרצה גם באוניברסיטת תל-אביב וגם במרכז הבינתחומי בהרצליה. בנוסף, ד"ר גילוץ מרצה ומנחה בחממת הטכנולוגיות החינוכיות של מט"ח, MindCET, ובמסגרת קבוצת מנטורי חויית המשתמש (UX) של גוגל קמפוס.