מסיבת הקיץ הגדולה 2017

יום ג' 11.7.2017 | Google Campus, תל אביב

כי מסורת זאת מסורת! מסיבת הקיץ השלישית שלנו יוצאת לדרך

Data Driven Design

שיר זלצברג


כשאני מחפשת השראות לעיצוב אני נדהמת מכמות העיצוב המעולה שיש מסביבי, הכל עשוי כל כך טוב ואני רק צריכה לבחור על מה להסתכל. בעולם כזה, שבו כל העיצוב מסביבנו יפה, עולה

השאלה - מה תפקידה של המעצבת? האם אנחנו רק צריכות לייצר דברים יפים? ואיך אפשר לבלוט כנשות מקצוע שבו הכל כל כך יפה?

 

בהרצאה שלי, אדבר על אנליטיקות ככלי חשוב ויומיומי לעבודה לשנו. איך אנליטיקות מאפשרות לנו לצמוח כמעצבות ולקבל החלטות מבוססות דאטה. אני אשתף קייס סטאדי של אובר אופס, על איך השתמשנו באנליטיקות כדי לקדם את תהליך העיצוב וליצור מוצר יותר טוב עבור המשתמשים שלנו.

שיר היא מעצבת חווית משתמש באובר אופס. OverOps
שיר היא המעצבת היחידה בחברה, מה שהופך את העבודה היום יומית שלה למאוד מגוונת. היכולת לעבוד יום אחד בצוות מרקטינג ויום אחד בצוות פרודקט עזרה לה ללמוד על כל קצוות המוצר ולהתפתח בכיוונים שונים. לפני כן עבדה שיר כמעצבת בחברת פרוייקטים בה התמודדה עם עיצוב מערכות מורכבות. שירי בוגרת המכון הטכנולוגי חולון בתקשורת חזותית ולימודי תעודה ב- ux.

מאפס ל-100: שיטות, סודות וטריקים שיאפשרו לכן ללמוד כל דבר במינימום זמן

רוית גונן

 

כל מי שעוסקת בעולם המוצר יודעת, שכדי להישאר אשת מקצוע רלוונטית היא חייבת להיות בלמידה מתמדת. טרנדים משתנים, תוכנות מתחלפות, ואנחנו? אנחנו מגיעות לכנסים, שומעות פודקאסטים בפקקים ויש לנו אלפי מאמרים וספרים שמורים...
 

אבל כשנצטרך, כמה מהידע הזה באמת רכשנו? וכמה ממנו נפנים ונדע ליישם?

בהרצאה אציג טכניקות פחות מוכרות בהן ניתן להשתמש בכדי ללמוד תכנים חדשים - בין אם מוצר או לקוח חדש, תוכנות או כישורים מקצועיים. טכניקות פשוטות שהופכות את תהליך הלמידה למהיר ויעיל יותר ומסייעות בהתמודדות עם קצב השינויים מבלי להשתגע.

רוית היא מאפיינת חווית משתמש עצמאית, מובילה תהליכי חווית משתמש בסטארטאפים וחברות מוצר בתשע השנים האחרונות. מרצה, מתמחה בהכשרת התחום, מרצה במכללות ומעבירה סדנאות לגופים פרטיים.

Too much Magic

שירה ברין ברק

רגעי הקסם להם רובנו מייחלות בתהליכי עיצוב חווית משתמש, הם אותם רגעים בהם הצלחנו לייצר שימוש קל, חלק ואוטומטי. ולעיתים הקסם מצליח לגרום למערכת לפעול מעצמה בלי כמעט שום התערבות מצד המשתמש/ת.


אך מתי הקסם הוא יותר מידי? האם יש דבר כזה יותר מדי אוטומציה?

בהרצאה נדון בכך, וגם נדגים איך ניתן לתת חוויה מיטבית מקסימלית, אך כזו שלא תגרום לאי נוחות ובלבול.

 

שירה היא מומחית חווית משתמש באיי בי אם - שירותי ענן.
אחרי תואר במדעי המחשב וכמה שנים של עבודה בתכנות, שירה הבינה שמה שמעניין אותה בטכנולוגיה הוא להבין את המשתמשים, לחקור מה מניע אותם וליצור עבורם מוצר שהם יאהבו להשתמש בו, עברו מאז שמונה שנים.